Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Alkomaty i dodatkowe elementy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vizok33



Dołączył: 10 Lis 2021
Posty: 340

PostWysłany: Sro Gru 15, 2021 10:40 am    Temat postu: Alkomaty i dodatkowe elementy Odpowiedz z cytatem

Witam!
Jeżeli szukacie profesjonalnego wsparcia i najwyższej jakości w zakresie alkomatów oraz dodatkowych akcesoriów typu ustniki i wsparcie odnośnie kalibracji to tutaj jak najbardziej do sprawdzenia mogę polecić Wam ofertę przygotowaną przez https://alkomaty.net.pl/24-ustniki-do-alkomatow z których usług również miałem okazję korzystać. Fachowo i co najważniejsze można liczyć na naprawdę dobre ceny. Pozdrawiam i obyście o to odpowiednio zadbali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mentosek



Dołączył: 01 Gru 2022
Posty: 320

PostWysłany: Sro Maj 03, 2023 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w temacie alkomatów to rzuccie okiem na takie alkomaty https://alko-maty.pl/19-alkohit to profesjonalne urządzenia wykorzystywane również przez policję. mój mąż jest zawodowym kierowcą i zawsze po imprezie sobie sprawdza poziom wydychanego alkoholu. Według mnie to jest bardzo odpowiedzialne zachowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lusia



Dołączył: 12 Maj 2022
Posty: 218

PostWysłany: Pią Sie 04, 2023 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Potrzebujesz wzór wniosku o dobrowolne poddanie się karze? Warto zasięgnąć porady prawnej u doświadczonego prawnika. Taki specjalista pomoże Ci zrozumieć wszystkie aspekty tego procesu i przygotować wniosek zgodnie z obowiązującymi przepisami. Skonsultowanie swojej sytuacji z prawnikiem pozwoli Ci na uniknięcie błędów i zapewni pełne zrozumienie Twoich praw i obowiązków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum