Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rehabilitacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zuzanna.lakatosz



Dołączył: 24 Wrz 2023
Posty: 1

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2023 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla wielu osób elektrostymulatory stanowią źródło ulgi od chronicznego bólu, poprawiając ich jakość życia i umożliwiając aktywność fizyczną, której wcześniej nie byli w stanie podejmować. TensMed gwarantuje wysoką jakość swoich produktów oraz profesjonalną obsługę klienta, co sprawia, że są oni liderem w branży elektrostymulatorów. Ofertę znajdziecie na stronie https://tensmed.pl/kategoria/elektrostymulatory/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
garginPL



Dołączył: 26 Wrz 2023
Posty: 1

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2023 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mowa o medycynie, to chciałbym Was poprosić o opinię na temat https://www.rdc.pl/aktualnosci/sponsorowane/tsh-podstawowe-badanie-tarczycy-co-warto-o-nim-wiedziec_vmPdJ5DUxk0OB3wxOOVc . Pytam, bo jakiś czas temu bardzo zainteresowałem się tym tematem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MartynaMic



Dołączył: 22 Mar 2022
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lut 08, 2024 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybieram się na rehabilitacje. Niestety miałam wypadek na rolkach, przez co miałam problem z kręgami szyjnymi. Będą mi potrzebne kołnierze ortopedyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vizok33



Dołączył: 10 Lis 2021
Posty: 344

PostWysłany: Pon Mar 18, 2024 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto skorzystać z profesjonalnej rehabilitacji, aby wrócić do pełnej sprawności oraz dobrego samopoczucia do funkcjonowania bez bólu. Dlatego też możecie skontaktować się z Krakowską Fabryką Zdrowia to zespół terapeutów który zapewni Ci kompleksową opiekę i skuteczne metody leczenia, abyś mógł powrócić do pełni sił. Dzięki indywidualnie dostosowanym programom terapeutycznym oraz zaawansowanej technologii rehabilitacyjnej, na pewno przebiegnie to bez zbędnego bólu i przedłużającego się czasu. A tutaj https://reha-kfz.pl/uslugi/rehabilitacja-kolan/ możecie dowiedzieć się więcej na temat rehabilitacji kolan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum