Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wózek Riko Basic Sport

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kilon



Dołączył: 21 Lut 2020
Posty: 45

PostWysłany: Sob Sie 06, 2022 6:35 pm    Temat postu: Wózek Riko Basic Sport Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Mam pytanie dotyczące wózków dla dziecka w rozsądnej cenie. Znalazłem model Riko Basic Sport i zastanawiam się nad jego zakupem. Co byście powiedzieli na taki model? Warto kupić, sprawdzi się i zimą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joluś



Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 68

PostWysłany: Nie Sie 07, 2022 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jakości wózka wcale nie znaczy cena. To że wózek jest tańszy to bez obaw, nie musi być z wadami. Riko Basic Sport na pewno da radę, ma pompowane koła dlatego zimą po śniegu pojedziesz a ogólnie wygodny dla maluszka i z solidnych materiałów. Jakbym miała kupować tak w granicach tysiąca wózek to na pewno z Riko właśnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Vizok33



Dołączył: 10 Lis 2021
Posty: 340

PostWysłany: Pon Sie 08, 2022 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto wybierając wózek dziecięcy zwrócić więcej uwagi na jakość wykonania, tym bardziej jeśli w przyszłości planujecie mieć kolejne dziecko bo wtedy posłuży jeszcze trochę czasu. Tutaj akurat polecam sprawdzić ofertę Recaro Kids u których nam także udało się kupić funkcjonalny wózek w wydaniu Sadena który możecie znaleźć tutaj https://www.recaro-kids.pl/sadena.html to wózek modułowy. Cechuje go zdecydowanie zwinność, łatwością prowadzenia i zwrotnością. Będziecie pozytywnie zaskoczeni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daro



Dołączył: 18 Lut 2021
Posty: 77

PostWysłany: Sro Sie 24, 2022 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wózek Riko Basic jak najbardziej, model znacznie więcej warty jak jego cena. Koła ma porządne, duże, kosz na zakupy, budka się nie nagrzewa nawet ta czarna. Ogólnie śmiało możesz kupować, poradzi sobie na każdym terenie a ma w zestawie wszystko czego będziecie jako rodzice potrzebować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kilon



Dołączył: 21 Lut 2020
Posty: 45

PostWysłany: Czw Sie 25, 2022 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A podpowiedzcie mi jeszcze jak ze składaniem, montaż gondoli czy spacerówki sprawia kłopoty? moja żona będzie od pon-pt sama z maluchem dlatego zastanawiam się czy nie będzie miała kłopotu z obsługą wózka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joluś



Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 68

PostWysłany: Pią Sie 26, 2022 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnych problemów ze składaniem, gondola lekko się wpina i wypina. Możesz montować przodem i tyłem do kierunku jazdy. Spacerówka się składa razem ze stelażem. Myślę, że Twoja żona nie będzie miała kłopotu z wózkiem jak będzie sama. Do auta też zapakować da radę na pewno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
kilon



Dołączył: 21 Lut 2020
Posty: 45

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2022 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, dziękuję za wszystkie porady. Mam teraz już pełną wiedzę czego po tym wózku się mogę spodziewać. Myślę, że lepiej nie znajdę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parlam



Dołączył: 31 Paź 2022
Posty: 21

PostWysłany: Pon Paź 31, 2022 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wybierać taki wózek który posłuży na długie lata, i gondola i spacerówka będą odpowiednio duże aby maluch mógł korzystać z wózka do momentu aż przestanie tego potrzebować. Czasami i 3-latek chce jeszcze pojechać gdzieś wózkiem i dobry model musi to umożliwić Smile Riko Basic dla mnie ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juri5518



Dołączył: 27 Lip 2020
Posty: 77

PostWysłany: Wto Lis 22, 2022 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamierzam go kupić. To jego polecono mi w sklepie i wydaje mi się być najlepszą opcją dla mnie <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ramona



Dołączył: 23 Lis 2022
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lis 23, 2022 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czym wyróżnia się ten wózek?
_________________
opinie w google kup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onki8992



Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 539

PostWysłany: Pią Lip 28, 2023 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie super wybór, bo wózek niedrogi, ale na całe wózkowanie. Nie powinien też rozczarować na żadnym terenie, a do tego bezproblematycznie się go przewozi, bo jest lekki, zgrabny i szybko się składa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
oli0390



Dołączył: 30 Sty 2022
Posty: 212

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2023 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wyborze odpowiedniego wózka przede wszystkim zwracamy uwagę na cenę. Okazuje się, że najbardziej opłacalnym rozwiązaniem jest zakup wózka 3w1. Nie wiecie, na jakie konkretnie wózki się decydować? Sprawdźcie wózki od https://coletto.pl/ . Mnie bardzo podobają się dostępne modele, jak i jednocześnie kolory wózków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum