Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kosmetyki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dominik332



Dołączył: 17 Cze 2021
Posty: 934

PostWysłany: Czw Gru 08, 2022 8:36 am    Temat postu: Kosmetyki Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kosmetyki to na pewno warto przeczytać kosmetyki na łojotokowe zapalenie głowy . Dużo można się dowiedzieć z tego artykułu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzula12



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 514

PostWysłany: Wto Sty 17, 2023 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę nasz-styl.pl , na której znajdziecie fantastyczny portal o kosmetykach, modzie, urodzie i zdrowym stylu życia. Jest to portal, który odwiedzam regularnie w poszukiwaniu nowej wiedzy oraz informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonero



Dołączył: 16 Kwi 2021
Posty: 2541

PostWysłany: Wto Sty 17, 2023 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrą ofertę naturalnych kosmetyków posiada Polska firma https://soppocosmetics.com/. Dzięki wieloletniej pracy, doświadczeniu i stawianiu na najwyższej jakości surowce roślinne stworzyli serię która w swoim składzie posiada tylko to co daje natura i nie testują produktów na zwierzętach. Dla wielu osób już są one niezwykłe a ja sama kierując się pozytywnymi recenzjami skusiłam się na zakup kilku dla siebie. Przyznam szczerze że efekty są rewelacyjne. Nie pamiętam kiedy moja cera wyglądała tak delikatnie i promiennie ja teraz. Warto z nich korzystać ponieważ ich działanie jest widoczne i zauważalne przez innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicjaxas1



Dołączył: 27 Gru 2021
Posty: 199

PostWysłany: Wto Sty 31, 2023 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście może o https://hermzlabs.pl/products/healpsorin-cream-50ml ? Podobno jest to bardzo dobry krem na łuszczyce skóry. Ogólnie wyróżnia się on wysoką skutecznością jeśli chodzi o nawilżenie, a dodatkowo łagodzi on też podrażnienia i przynosi dużą ulgę, więc może spodoba wam się jego działanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
oli0390



Dołączył: 30 Sty 2022
Posty: 212

PostWysłany: Sro Lut 01, 2023 1:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukujecie kosmetyków online? Świetnie! To nie możecie przejść obojętnie obok takiej drogerii, jak drogeria internetowa Vanilla . Sprawdźcie sobie, co konkretnie polecają, a na pewno uda się Wam skorzystać sobie z jakiejś fajnej oferty. Dajcie znać, co najchętniej wybieracie dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laluniaa



Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 471

PostWysłany: Sro Cze 21, 2023 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to warto też wyróżnić firmę https://vica.pl/marka/70-loton , bo nie widzę aby ktoś z was o nich pisał... A oni przecież w ofercie mają sprawdzone produkty kosmetyczne i to wszelkiego rodzaju... Od kosmetyków kolorowych po pielęgnacyjne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juri5518



Dołączył: 27 Lip 2020
Posty: 77

PostWysłany: Sro Cze 21, 2023 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu zwracam uwagę przede wszystkim na to, aby kosmetyki miały naturalny skład. Dzięki temu nie wprowadzam chemii ani do swojego organizmu ani do środowiska. Herbapol Polana to rewelacyjne kosmetyki naturalne w niskich cenach. Warto je wypróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tolka



Dołączył: 24 Lip 2023
Posty: 11

PostWysłany: Pon Lip 24, 2023 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy pielęgnacji wiele osób zapomina o SPF. Co ci po tych kremach, serach jak słońce wszystko zniszczy? Dobry SPF to podstawa. Eveline ma bardzo dobry SPF 50 do twarzy, ten w zielonym opakowaniu. Ma dobry skład i nie zapycha porów. A co ważne: nie bieli Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maxymilian



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 535

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2023 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak często oczyszczacie swoją twarz? Jeśli macie cerę wrażliwą, warto zwrócić uwagę na produkty, których używacie. Ostatnio przeczytałam ciekawy artykuł na https://medsowa.pl/a/jak-oczyszczac-cere-wrazliwa i dowiedziałam się wiele nowych rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynia



Dołączył: 26 Wrz 2023
Posty: 11

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2023 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla cery dojrzałej super jest ta linia Ujedrniające Peptydy z Bielendy , polecam nie drogie, a bardzo dobre kosmetyki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iga



Dołączył: 05 Lip 2023
Posty: 7

PostWysłany: Wto Paź 31, 2023 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja od niedawna przekonałam sie do kosmetyków z bielendy mają bardzo fajny skład i dobrą konsystencję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karola



Dołączył: 26 Sie 2023
Posty: 8

PostWysłany: Pon Lis 06, 2023 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko jest dla ludzi ale pamiętajmy że kometki nie na wszystko działają . Mnie na zmarszczki pomógł zabieg https://neonia.com.pl/usuwanie-zmarszczek/ w klinice Neonia . Teraz wyglądam młodo i ładnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam556



Dołączył: 10 Sie 2023
Posty: 200

PostWysłany: Sob Gru 09, 2023 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie sklepu z suplementami i kosmetykami, to osobiście mogę Wam polecić stronę https://thegloow.com/pl/1749-suplementy-na-skore , na której ofertę internetowego sklepu TheGloow. Czy ktoś z Was również korzystał z oferty tego sklepu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum