Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Program do fakturowania - jaki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vizok33



Dołączył: 10 Lis 2021
Posty: 344

PostWysłany: Pią Lut 04, 2022 2:08 pm    Temat postu: Program do fakturowania - jaki Odpowiedz z cytatem

Na jaki program do fakturowania online postawić, który jednocześnie usprawni procesy księgowe? Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się podjąć racjonalną decyzję i oczywiście też nie szukam rozwiązań do dużej firmy które muszą mieć ogrom funkcjonalności. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yesmen



Dołączył: 05 Lut 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lut 05, 2022 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jest prosty w obsłudze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrzesiekM



Dołączył: 06 Sty 2022
Posty: 13

PostWysłany: Nie Lut 06, 2022 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając przede wszystkim profesjonalnej pomocy i porządnego programu głównie do wygodnego fakturowania to warto tutaj wymienić RafSoft 2022 w wersji Standard https://www.rafsoft.net/ z którego korzystamy w firmie, jeśli chodzi o wygodną i efektywną pracę (szczególnie podczas fakturowania) ale też z szeregiem dodatkowych funkcji jak m.in Kasa i Przelewy, Cennik, Lista kontrahentów, Ewidencja VAT i Raport sprzedaży itd. dlatego zdecydowanie przy nim pozostajemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anton32



Dołączył: 21 Lis 2021
Posty: 29

PostWysłany: Pon Lut 07, 2022 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również uważam, że warto tutaj poświęcić więcej uwagi na temat takich programów do fakturowania jak RafSoft nie ma problemy z odpaleniem i też standardem działania. Dlatego w mojej opinii zdecydowanie warto zapytać się u źródła, a na pewno podjęte decyzje będą jak najbardziej słuszne. Pozdrawiam i mam nadzieję, że po miesięcznych testach również się co do nich pozytywnie przekonacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vizok33



Dołączył: 10 Lis 2021
Posty: 344

PostWysłany: Pon Lut 07, 2022 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za wskazówki! Zaraz sobie sprawdzę, czy to rozwiązanie dla naszej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilSel



Dołączył: 06 Gru 2021
Posty: 23

PostWysłany: Wto Lut 08, 2022 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście jestem za programem Faktura VAT 2022 Standard co do którego dokładniejsze informacje, opis i zakres funkcjonalności znajdziesz na https://www.rafsoft.net/ ma dużo zwolenników do których sam należę bo jednak to ogromne ułatwienie codziennej pracy i zachowania kontroli nad wszystkimi fakturami oraz działaniem księgowości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laluniaa



Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 486

PostWysłany: Czw Lut 09, 2023 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na faktury programu też szukam, może mi doradzicie, który byłby najlepszy? Nie wiem czy dobrze słyszałam, ale ponoć program Intaxo całkiem fajnie działa? Ponoć ten program daje różnorodne możliwości wystawiania faktur i jest całkowicie zautomatyzowany, bo chociażby wystarczy wpisać NIP i pozyskuje się pełne dane firmy. Co o nim sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum