Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przemysł samochodowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vizok33



Dołączył: 10 Lis 2021
Posty: 338

PostWysłany: Pią Cze 10, 2022 1:41 pm    Temat postu: Przemysł samochodowy Odpowiedz z cytatem

Na pewno również będziecie potrzebowali dobrej jakości rozwiązań, jak m.in klejów termotopliwych oraz specjalnych urządzeń do ich dozowania. Dlatego tutaj warto na pewno sprawdzić ofertę Buehnen https://www.buehnen.pl/branza/przemysl-samochodowy ponieważ mają rozwiązania również do przemysłu samochodowego. Mam nadzieję, że temat nam się rozwinie i będziemy mogli podjąć jak najlepsze decyzje pozwalające na poprawę połączeń w swojej firmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
josia



Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 360

PostWysłany: Pon Cze 13, 2022 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niewiele mam wspólnego z motoryzacją i po prostu się na tym nie znam. Jak zepsuł mi się samochód to oddałam go do mechanika, a sama przez ten czas korzystałam z wypożyczalnia samochodów Katowice Uważam, że mają bardzo dobre warunki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Manka



Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 74

PostWysłany: Sro Cze 29, 2022 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to oczywiście bardzo duży przemysł i można też na tym zarobić i to na wiele sposobów. Jednym z bardziej popularnych będzie naprawa samochodów. Ktoś z was zna się na tym? Pracujecie jako mechanicy? Może zainteresuje was praca z samochodami? Tak praca lakiernik to z pewnością bardzo opłacalna opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł85



Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 350

PostWysłany: Sro Cze 29, 2022 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemysł samochodowy ostatnio bardzo mnie zaskakuje z racji rosnących cen aut.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laluniaa



Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 456

PostWysłany: Czw Gru 29, 2022 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się kompletnie na tym, jak to ma wyglądać, ale jak dla mnie na przykład sporo rzeczy można powiedzieć, ale każdy w sobie musi ocenić, co mu służy, a co nie. Dlatego ja sobie sprawdzam takie lakierowanie proszkowe olkusz , bo jak dla mnie to coś szczególnego. No i mam nadzieję, że uda mi się dobrać fajne możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aligru



Dołączył: 26 Sie 2022
Posty: 20

PostWysłany: Sro Sty 18, 2023 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W automotive warto skorzystać z QWall - systemu wspomagającego pracowników produkcyjnych w kontroli jakości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laluniaa



Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 456

PostWysłany: Czw Lis 30, 2023 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast mnie interesuje firma Alucolor, ponieważ znajomy mi polecał ich usługi. Ponoć lakierowanie proszkowe skawina wykonują na najwyższym poziomie. O wszystko zadbają - doskonale pokryją wszystko trwałymi farbami. Także według mnie super...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucek



Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 225

PostWysłany: Czw Gru 28, 2023 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, z tego co widziałam, to na stronie https://tyitwojdom.pl/ można znaleźć ciekawy artykuł o najnowszych modelach samochodów i motocykli. Przeczytasz tam recenzje, dowiesz się o najnowszych technologiach stosowanych w branży motoryzacyjnej oraz sprawdzisz, które modele cieszą się największym uznaniem wśród ekspertów. Znajdziesz również porady dotyczące dbania o swój pojazd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
dominik332



Dołączył: 17 Cze 2021
Posty: 905

PostWysłany: Pon Sty 08, 2024 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze dzisiaj mojemu kumplowi powiem o https://lawetawarszawa24.pl/ . Według mnie to jest naprawdę bardzo dobra oferta dla wielu osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzula12



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 506

PostWysłany: Sro Sty 31, 2024 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydując się na współprace ze specjalistami nie marnujecie swojego czasu i pieniędzy. Jeżeli szukacie firmy, która zajmuje się czyszczeniem i myciem hal przemysłowych, to polecam Wam sprawdzić stronę https://czyszczenie-hal.pl/ , na której znajdziecie ofertę firmy Altura.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maxymilian



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 529

PostWysłany: Sro Mar 27, 2024 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aplikacja lakieru bezbarwnego na odrestaurowaną maskę VW Garbusa jest końcowym etapem, który zapewnia wysoki połysk i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Jest to szczególnie ważne w przypadku samochodów zabytkowych, które są często wystawiane na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Informacje o wyborze i aplikacji lakieru bezbarwnego można znaleźć na https://autobezpieczniki.pl/jak-odrestaurowac-maske-do-vw-garbus/ gdzie eksperci dzielą się swoją wiedzą na temat najlepszych dostępnych produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum