Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy liczysz kalorie dla

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hyrerer2828



Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 7

PostWysłany: Pią Gru 24, 2021 3:10 pm    Temat postu: Czy liczysz kalorie dla Odpowiedz z cytatem

Czy liczysz kalorie dla utraty wagi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
devyat



Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 6

PostWysłany: Pią Gru 24, 2021 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robiłam to, gdy chciałam schudnąć. Ale to nigdy nie działało. Bo kiedy czegoś od siebie wymagam i stawiam jakieś ograniczenia, to przeciwnie, nie mogę nic zrobić. Wszystko, o czym będę myśleć, to to, że chcę jeść i nie mogę jeść więcej, zostało mi 400 kalorii na dziś, a potem się załamię i będę się objadać. Więc nie bawię się już w te gierki, chcę znaleźć sushi dostawa Kielce i zamówić rolki na kolację - robię to. Mam ochotę na pyszne ciasto - mam, ale staram się nie przejadać. To najważniejsza rzecz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onki8992



Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 539

PostWysłany: Sro Lut 02, 2022 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie zwracam dużej uwagi na kalorie, dlatego u mnie dzisiaj na deser muffiny jogurtowe . Takich jeszcze nie robiłam, a znalazłam genialny przepis w internecie i koniecznie muszę przetestować. Mam nadzieję, że wyjdą smaczne! Pochwalcie się tym, jakie wypieki najbardziej lubicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
josia



Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 368

PostWysłany: Czw Sie 10, 2023 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się jeść zdrowo, ale nie odmawiam sobie przyjemności. Ostatnio znalazłąm fenomenalny przepis na drippery tutaj https://tydzienazjatycki.pl/a/lxkj,drippery i powiem wam, że od tamtej pory bardzo często goszczą w mojej kuchni. Coś pysznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum