Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Produkty do pielęgnacji męskich włosów, brody i wąsów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dominik332



Dołączył: 17 Cze 2021
Posty: 954

PostWysłany: Sob Maj 28, 2022 11:17 am    Temat postu: Produkty do pielęgnacji męskich włosów, brody i wąsów Odpowiedz z cytatem

Kilka tygodni temu dowiedziałem się o https://twojbarber.pl/sklep/rodzaj-szampony/ . Nawet mojemu znajomemu powiem o tej ofercie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vizok33



Dołączył: 10 Lis 2021
Posty: 340

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2022 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej mężczyzn przywiązuje więcej uwagi do swojej fryzury i stanu brody, dlatego jeśli szukacie konkretnych podpowiedzi na temat pielęgnacji swoich włosów to mogę polecić bardzo dobry artykuł https://barbersupply.pl/Jak-dbac-o-wlosy-meskie-news-pol-1658219423.html z którego będziecie mogli dowiedzieć się więcej jak to zrobić, ale również będziecie mogli znaleźć u nich wiele świetnych artykułów które ułatwią pielęgnację. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Croft



Dołączył: 11 Wrz 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2022 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi się przydadzą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum