Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fotelik samochodowy i akcesoria

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vizok33



Dołączył: 10 Lis 2021
Posty: 338

PostWysłany: Pon Maj 22, 2023 2:02 pm    Temat postu: Fotelik samochodowy i akcesoria Odpowiedz z cytatem

Na pewno szukając odpowiedniego fotelika i też potrzebnych akcesoriów do jego montażu to warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez producenta Recaro Kids w przypadku których będziecie mogli je odpowiednio dopasować do konkretnych potrzeb i wybranego modelu. Dlatego zajrzyj tutaj https://www.recaro-kids.pl/akcesoria-do-fotelikow-tylem-przodem.html gdzie znajdziesz na przykład takie opcje, jak "Wkładka dla noworodka Kio" która mniejsza rozmiar fotelika, dzięki czemu jest on bezpieczny i wygodny dla najmłodszych dzieci (do 60 cm).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onki8992



Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 537

PostWysłany: Sro Lip 26, 2023 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co w przypadku wózka? Ja spodziewam się bliźniąt, więc nie mam zbyt wielkiego wyboru, ale bardzo spodobał mi się Cavoe Avec. Myślę że jest wyjątkowo funkcjonalny i skierowany nie tylko w kierunku dzieci, ale też rodziców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Frodo93



Dołączył: 20 Sty 2023
Posty: 29

PostWysłany: Pon Sie 28, 2023 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezeli szukasz łatwego urzadzenia do przypiecia swoich dzieciakow w czasie jezdy to fajna opcja beda pasy Smartkidbelt. Łatwo i szybko sie mocuje, nie zajmuje wiele miejsca w samochodzie Wink mozna trzymac je nawet w torebce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam556



Dołączył: 10 Sie 2023
Posty: 185

PostWysłany: Pon Sie 28, 2023 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony mogę Wam polecić ofertę sklepu, z którego oferty sam zdecydowałem się skorzystac. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z łóżeczkami i akcesoriami dla dzieci, to mogę Wam polecić ofertę na stronie https://scandiland.pl/kategoria/lozka/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum