Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sakwy rowerowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ajlar



Dołączył: 09 Paź 2023
Posty: 23

PostWysłany: Pon Paź 09, 2023 8:46 pm    Temat postu: Sakwy rowerowe Odpowiedz z cytatem

hejka, jak najczęściej przewozicie bagaż na rowerze? Używacie plecaka, czy może wykorzystujecie sakwy rowerowe? Ja właśnie zastanawiam się nad zakupem sakw, bowiem jazda z plecakiem dla mnie jest niewygodna. Jeśli korzystacie z takiego rozwiązania to doradźcie, jakie sakwy wybrać? Z góry dzięki za pomoc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KubaM



Dołączył: 10 Paź 2023
Posty: 5

PostWysłany: Wto Paź 10, 2023 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, miałem podobny problem z jazda z plecakiem. Jest to naprawde niewygodne, a nawet niebezpieczne czasem.Co do sakw to są różne. Ja mam takie na bagażnik (z każdej strony po jednej sakwie) i ostatnio dokupiłem jeszcze taką na kierownicę. Sprawdza się super bo można z niej szybko wyciągnąć picie czy np. telefon. Bardzo polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chaim.gutmann



Dołączył: 22 Sty 2024
Posty: 4
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Sty 22, 2024 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jazda na rowerze jest jedną z ulubionych form aktywności fizycznej wielu Polaków. W życiu każdego rowerzysty przychodzi taki moment, kiedy postanawia zainwestować w zakup profesjonalnych ubrań. Odzież rowerowa różni się pod wieloma względami od codziennych ubrań, a jej zakup pozytywnie wpływa na komfort jazdy na rowerze czyniąc ją przyjemniejszą i wygodniejszą. W sieci znalazłam te warianty ubrań - https://mardo.cc/ co Wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laluniaa



Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 476

PostWysłany: Pią Lut 02, 2024 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedzieć, gdzie dodatki można kupić... Ale ja mam inne pytanie... - interesuje mnie rower z dodatkowymi kółkami i zastanawia mnie gdzie najlepiej kupić coś takiego? Czy możecie mi polecić jakąś sprawdzoną firmę, która oferuje wygodne, bezpieczne rowerki dla dzieci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli0390



Dołączył: 30 Sty 2022
Posty: 212

PostWysłany: Sob Mar 30, 2024 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie z kolei interesuje plecak wodoszczelny na kajak , ponieważ rowerek i kajak to idealne połączenie. Wiadomo, jakie warunki zdarzają się na kajakach, no i oczywiście na rowerze też czasem deszcz może złapać, a taki plecak zdecydowanie chroni przez przemoczeniem naszych rzeczy. Można znaleźć takie plecaki w bardzo dobrych cenach i jednocześnie świetnej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam556



Dołączył: 10 Sie 2023
Posty: 210

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2024 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy są tutaj osoby, które zastanawiają się nad zakupem nowego roweru? Jeżeli tak, to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzic ofertę na stronie - https://rowery-colex.pl/ . Co Wy o niej sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum