Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Studia podyplomowe
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dominik332



Dołączył: 17 Cze 2021
Posty: 961

PostWysłany: Pią Paź 22, 2021 6:11 am    Temat postu: Studia podyplomowe Odpowiedz z cytatem

Wczoraj spotkałem mojego bardzo dobrego znajomego i dowiedziałem się o bardzo interesującej ofercie odnawialne źródła energii studia podyplomowe .Z tej oferty na pewno skorzysta bardzo dużo osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JulekaP.



Dołączył: 18 Paź 2021
Posty: 68

PostWysłany: Wto Paź 26, 2021 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla nauczycieli alternatywą dla studiów podyplomowych stanowić może oferta podmiotów, takich jak Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, jak https://ecrklex.pl/. To bardzo ciekawe rozwiązanie, szyte na miarę potrzeb tego zawodu. Szkolenia i kursy to zazwyczaj znacznie mniejszy wydatek niż studia podyplomowe. I w dodatku najczęściej istnieje możliwość ukończenia ich w znacznie krótszym czasie niż studia. Super, że tego typu szkolenia są stale udoskonalane, rozwijane oraz pojawiają się nowe, jako odpowiedź na pojawiające się potrzeby oświaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bossina



Dołączył: 20 Mar 2020
Posty: 186

PostWysłany: Pon Lis 22, 2021 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesują was studia podyplomowe to w takim razie warto sprawdzić ofertę uczelni http://www.wseiz.pl/pl/dla-kandydata/studia-podyplomowe . Mam znajomego, który tutaj kończył studia i jest zadowolony. Wysoki poziom nauczania oraz przyjemna atmosfera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vizok33



Dołączył: 10 Lis 2021
Posty: 342

PostWysłany: Pon Gru 20, 2021 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jeszcze nie trafiliście na żadne ciekawe studia podyplomowe dla siebie oraz branży jaką chcielibyście się zająć w przyszłości to na przykład w przypadku medycyny jak najbardziej mogę polecić Wam kierunek Osteopatii https://ficomum.org/osteopatia-studia-podyplomowe/ który daje duże możliwości i co najważniejsze pozwoli lepiej rozumieć pacjenta i jego problemy z jakimi się boryka. Mam nadzieję, że może komuś akurat się przyda później w znalezieniu lepszej pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karol_29



Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 21, 2021 1:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robiliście takie studia? Jeśli tak to jakie kierunki wybieraliście? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Materla



Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 21, 2021 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto uzupełniać wykształcenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onki8992



Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 539

PostWysłany: Czw Mar 10, 2022 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po studiach też od razu trzeba pomyśleć sobie o różnych szkoleniach i kursach. W tym momencie kurs zarządzanie projektami cieszy się sporą popularnością, bo odpowiednie wykonanie projektu często wypływa na stałą współpracę, a to ważne, bo na rynku konkurencja stale rośnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kasza



Dołączył: 10 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 10, 2022 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie kierunki warto robić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77



Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 523

PostWysłany: Sro Mar 23, 2022 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematyką rozwoju własnego. Jeżeli szukacie sprawdzonej strony z najróżniejszymi testami osobowości, predyspozycji i kompetencji zawodowych, to polecam Wam sprawdzić https://proficompetence.com/ . Sam korzystałem z ich testów i bardzo mi to pomogło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuba27



Dołączył: 23 Mar 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro Mar 23, 2022 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki kierunek studiów podyplomowych warto wybrać? Wink
_________________
https://getnoticedagency.pl/ekspansja/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta89



Dołączył: 07 Sty 2022
Posty: 51

PostWysłany: Wto Mar 29, 2022 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja studiuję pielęgniarstwo już jestem na drugim roku studiów na MuM w Warszawie. Co będzie dalej sama nie wiem, ale na pewno chcę zacząć pracę w zawodzie. Teraz brakuje pielęgniarek to myślę, że nie będzie problemów z zatrudnieniem. Jeżeli szukacie dobrej uczelni do studiowania medycyny to polecam https://www.warszawanews.pl/gdzie-w-warszawie-studiowac-pielegniarstwo/ na pewno znajdziecie tutaj coś dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomahawk



Dołączył: 30 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Mar 30, 2022 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto się szkolić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anastazja015



Dołączył: 30 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Mar 30, 2022 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akurat ten temat mnie w ogóle nie interesuje dlatego nie korzystam, ale może inni użytkownicy.. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta89



Dołączył: 07 Sty 2022
Posty: 51

PostWysłany: Czw Mar 31, 2022 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osteopatia teraz cieszy się sporym zainteresowaniem wśród studentów. Jest to dziedzina dotycząca fizjoterapii, tutaj https://rehabilitacja24.waw.pl/studia-osteopatyczne-rozwoj-fizjoterapeuty/ macie więcej informacji na temat tego nowego kierunku. Sama dość długo zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniego kierunku, ale mam nadzieję, że się udało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juri5518



Dołączył: 27 Lip 2020
Posty: 77

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2022 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o studia, wybór samej uczelni jest istotny, dlatego ja polecałbym AEH w Warszawie. Reprezentuje wysoki poziom nauczania, sale są dobrze wyposażone, a do tego możesz liczyć na wiedzę teoretyczną i praktyczną o zawodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum