Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Reklama firmy w internecie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mixon



Dołączył: 13 Paź 2022
Posty: 62

PostWysłany: Sro Lis 30, 2022 5:19 am    Temat postu: Reklama firmy w internecie Odpowiedz z cytatem

https://seobacklink.pl to sklep, który oferuje pakiety pozycjonowania stron internetowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Orc



Dołączył: 30 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 30, 2022 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto inwestować w social media, takie jak Facebook i Instagram. Niestety, ale ciężko wystartować z kontem od zera, dlatego warto wziąć pod uwagę ofertę kup lajki https://szybkielajki.pl/produkt/lajki-na-instagramie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77



Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 521

PostWysłany: Pią Gru 02, 2022 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od wielu lat prowadzę własną firmę i zdaje sobie sprawę z tego jak ważna rolę odgrywa obecnie reklama. Zainteresowanym tematem polecam sprawdzić ofertę firmy CMspot , która specjalizuje się w publikowaniu artykułów sponsorowanych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tysia



Dołączył: 28 Cze 2022
Posty: 222

PostWysłany: Wto Gru 13, 2022 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze też można postawić na obserwacje na instagramie . Szczerze mówiąc dla mnie jest to najlepsza firma, więc jestem mega zadowolona z dokonanego wyboru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł85



Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 350

PostWysłany: Sro Gru 14, 2022 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie na ten temat? Czy warto to robić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laluniaa



Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 456

PostWysłany: Czw Gru 22, 2022 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to jest SEM ? Czym różni się od SEO? Pytam, ponieważ jestem całkowicie zielona w tym zakresie, a sporo wzmianek jest na ten temat, że są to najefektywniejsze formy reklamowania swojej firmy w sieci. Dlatego chciałabym się zorientować bardziej na czym wszystko polega i jak przebiegają takie działania? Do jakiej agencji też warto byłoby się zgłosić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lili



Dołączył: 07 Lis 2022
Posty: 42

PostWysłany: Pon Sty 02, 2023 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszą promocją firmy jest strona, dlatego powinna być ona schludna i elegancka. Słyszałam, że firma Internetowe strony www wykonuje nowoczesne strony internetowe Łódź . Mają bardzo dużo różnych pakietów, które są dokładnie opisane, koszt usługi też jest podany. Pracownicy mogą też podjechać do klienta na konsultacje, jeśli będziecie mieli taką potrzebę, więc warto się do nich odezwać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronisia39



Dołączył: 04 Paź 2022
Posty: 9

PostWysłany: Sro Sty 04, 2023 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi firma inter-web.pl zaoferowała kompleksowe usługi tworzenia strony internetowej i pozycjonowania strony. Wykonała stronę internetową w oparciu o najnowocześniejsze technologie, która zapewni najwyższą jakość i funkcjonalność oraz jest zgodna z najnowszymi trendami. Ich zespół specjalistów ds. marketingu internetowego zaoferował i wdrożył skuteczne strategie pozycjonowania, aby zapewnić Państwa stronie internetowej najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania i zwiększyć ruch na stronie. Wykonali również optymalizację strony internetowej, aby zwiększyć jej widoczność i popularność w różnych wyszukiwarkach. Jestem przekonana, że zapewnimy Państwu satysfakcjonujące rezultaty. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące ich usług, zawsze można porozmawiać. Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77



Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 521

PostWysłany: Pią Sty 06, 2023 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku mojej firmy stale poszukuje rozwiązań, które pozwolą mi na usprawnienie firmy i zwiększenie sprzedaży. Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat reklama linkedin .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tutulokitini67



Dołączył: 06 Sty 2023
Posty: 4

PostWysłany: Pią Sty 06, 2023 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubicie rozmawiać na takie tematy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerka



Dołączył: 27 Lut 2022
Posty: 41

PostWysłany: Sro Sty 11, 2023 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajną formą promocji i budowania dobrej opinii o swojej firmie są programy z certyfikatem, tego typu - https://laur-wiarygodnosci.eu/ warto poczytać o tym i jeśli spełnia się warunki, to dołączyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maxymilian



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 529

PostWysłany: Sro Lut 15, 2023 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda reklama dla naszej firmy jest na pewno bardzo ważna i ja jeszcze chcę dodać, że również bardzo ważną sprawą jest to aby wiedzieć skąd najlepiej jest zamówić torby poliestrowe. Jak dla mnie świetnym do tego miejscem jest zawsze sklep https://mediadesign.pl/torby-poliestrowe i jestem zdania, ze te opcje są zdecydowanie najważniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bunia91



Dołączył: 29 Lis 2021
Posty: 185

PostWysłany: Nie Mar 19, 2023 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wiedzieć jakie są rodzaje reklamy w internecie i jakie jest ich zastosowanie. Tutaj https://inspiracjemarketingowe.pl/reklama-platna-w-google-ads-rodzaje-i-zastosowanie/ znajdziecie świetny artykuł na ten temat. Zapoznajcie się z nim zanim podejmiecie jakiekolwiek działania. Warto się do tego odpowiednio przygotować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
zuzula12



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 506

PostWysłany: Wto Mar 21, 2023 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się rozwijac moją firmę i stale szukam rozwiązań, które pozwolą na zwiększenie sprzedaży. W przypadku mojej firmy zdecydowałem się skorzystać z oferty firmy Design Cart - https://www.designcart.pl/aktualnosci/91-tworzenie-sklepu-internetowego-w-2023.html , która wykonała dla mnie stronę oraz sklep internetowy dla moich produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Talla



Dołączył: 05 Kwi 2023
Posty: 4

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2023 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością nie można lekceważyć potencjału jaki drzemie w mediach społecznościowych. Z tego co widziałam, to teraz popularne jest budowanie konta za pomocą polubień na facebooku. W sieci jest sporo ofert, przykładem może być ta
https://instalajki.pl/produkt/polubienia-strony-na-fb/ Czy ktoś z was korzystał z takiej możliwości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum