Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kubki termiczne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ajlar



Dołączył: 09 Paź 2023
Posty: 23

PostWysłany: Czw Paź 26, 2023 12:11 pm    Temat postu: Kubki termiczne Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Szukam kubka termicznego, który będzie w stanie utrzymać ciepło przez kilka godzin. Widziałam na Ceneo różne kubki termiczne, ale nie bardzo mogę się zdecydować na konkretny model. Jakich kubków używacie? Zależy mi na takim, który naprawdę sprawdzi się np.przy całodziennych wędrówkach i będzie trzymał ciepło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nosleep



Dołączył: 15 Lut 2023
Posty: 16

PostWysłany: Nie Paź 29, 2023 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej,
powiem Ci ze ja długo używałam termosu na takich wycieczkach, ale nie jest to zbyt wygodne, bowiem trzeba się zatrzymać aby się napić. W końcu zdecydowałam się na kupno kubka termicznego i to był strzał w 10. Znalazłam super kubek na Ceneo - kosztował coś około 70 zł. Moim zdaniem to świetna inwestycja Smile Kubek jest poręczny i co najważniejsze - trzyma ciepło przez wiele godzin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maxymilian



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 549

PostWysłany: Nie Paź 29, 2023 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubki firmowe to nie tylko praktyczny gadżet, ale także skuteczny nośnik reklamy. Wykorzystywane zarówno w biurze, jak i w domu, stanowią doskonałe narzędzie do promocji marki. Jeśli zastanawiasz się nad ich zakupem, polecam zapoznać się z analizą dostępną na https://pulstygodnia.pl/pl/651_artykuly-sponsorowane/34579_czy-oplaca-sie-kupowac-kubki-firmowe.html która dostarczy wielu cennych informacji na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rulo



Dołączył: 29 Paź 2023
Posty: 4

PostWysłany: Nie Paź 29, 2023 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo się takie przydają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum