Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kosmetyki naturalne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dominik332



Dołączył: 17 Cze 2021
Posty: 960

PostWysłany: Czw Gru 08, 2022 8:25 am    Temat postu: Kosmetyki naturalne Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kosmetyki to na pewno warto przeczytać artykuł https://kobieta.onet.pl/kosmetyki-naturalne-jak-wybrac-skuteczny-kosmetyk-o-naturalnym-skladzie/dsm97x5 . Ja ten artykuł przeczytałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamrat



Dołączył: 22 Maj 2021
Posty: 134

PostWysłany: Wto Lut 07, 2023 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
rozglądam się właśnie za drogeryjnym upominkiem dla narzeczonej. Chciałbym żeby prezent był naprawdę elegancki więc kosmetyki pielęgnacyjne raczej odpadają. Wpadłem więc na pomysł żeby kupić luksusowe perfumy. W ofercie https://perfumy.pl/product-pol-3918-Paco-Rabanne-Pure-XS-for-Her-woda-perfumowana-80-ml.html natrafiłem wczoraj na kompozycję Paco Rabanne Pure XS for Her , cena raczej świadczy o dobrej jakości a flakonik prezentuje się świetnie. Mam nadzieję, że orientalno-kwiatowy, wyrafinowany aczkolwiek nie przesadnie intensywny zapach spodoba się bliskiej mi kobiecie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli0390



Dołączył: 30 Sty 2022
Posty: 212

PostWysłany: Pią Lut 10, 2023 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie tylko i wyłącznie kosmetyki naturalne, bo wiem, że dzięki nim moja skóra wygląda pięknie. A jeśli do tego są to kosmetyki wegańskie, jak Herbapol Polana to jeszcze bardziej lubię je wtedy testować. Możecie dzięki nim postawić na odżywienie i rewitalizację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frodo93



Dołączył: 20 Sty 2023
Posty: 29

PostWysłany: Pon Lut 13, 2023 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli chodzi o kosemetyki na prezent dla mamy/tesciowej/kobiety dojrzalej to polecam Złote Ceramidy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronka



Dołączył: 05 Gru 2022
Posty: 27

PostWysłany: Sro Lut 15, 2023 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli już mowa o kosmetykach, to warto poznać eliksir GR-7 https://gr-7.eu/ To produkt, który pozwoli naszym włosom wrócić do naturalnego koloru. Wiele osób szybko siwiejących, nie chce włosów farbować, wiec dzieki temu specyfikowi można temu zaradzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicjaxas1



Dołączył: 27 Gru 2021
Posty: 199

PostWysłany: Pon Lut 27, 2023 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że warto też sprawdzić efekty picia kolagenu . Z tego co słyszałam to wiele osób chwali sobie jego działanie, dodatkowo tutaj możecie znaleźć też wiele różnych produktów w dobrej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
laluniaa



Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 476

PostWysłany: Pon Mar 20, 2023 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie polecacie kupić kosmetyki po goleniu dla mężczyzn ? Tak pytam, ponieważ chciałabym coś takiego kupić na prezent ojcu, a nie bardzo się znam... Właśnie przeglądam oferty Faceteria.pl i jest tam taki wybór, że nie wiadomo na coś się zdecydować. Możecie coś polecicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiejo



Dołączył: 20 Mar 2023
Posty: 1

PostWysłany: Pon Mar 20, 2023 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie że jest teraz taki wybór kosmetyków naturalnych Smile
_________________
łaźnie parowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum