Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Praca dorywcza

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vizok33



Dołączył: 10 Lis 2021
Posty: 338

PostWysłany: Nie Sty 01, 2023 6:40 pm    Temat postu: Praca dorywcza Odpowiedz z cytatem

Myślę, że faktycznie istnieje wiele możliwości zatrudnienia dla osób posiadających odpowiednie uprawnienia i doświadczenie w swoim zawodzie. Oczywiście, jak w każdej branży, istnieją pewne wymagania i kwalifikacje, które trzeba spełnić, aby móc ubiegać się o pracę w danej dziedzinie. Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą dodatkową i szukasz możliwości w Poznaniu to zerknij sobie na https://fachpraca.pl/oferty-pracy/l/pozna%C5%84/et/praca-dodatkowa-weekendowa/ gdzie przejrzysz dostępne opcje dla siebie, aby sobie trochę dorobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aligru



Dołączył: 26 Sie 2022
Posty: 20

PostWysłany: Wto Sty 10, 2023 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomi polecają pracę w kontroli jakości , mega satysfakcja, a praca nie jest trudna. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anka96



Dołączył: 15 Lis 2022
Posty: 12

PostWysłany: Wto Sty 10, 2023 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób można podjąć taką pracę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maxymilian



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 528

PostWysłany: Pią Sty 13, 2023 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie sama praca jest na pewno bardzo ważna w naszym życiu i ja jako pracodawca również chcę zawsze pozyskać jak najlepszych pracowników. Muszę dodać, że jak coś to korzystam z usług agencji zatrudnienia https://leasingteam.pl/ i jak najbardziej takie opcje moim zdaniem są bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzula12



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 506

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2023 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uprawnienia które warto posiadać to uprawnienia budowlane. Jeśli ktoś z was chce podejść do egzaminu na takie uprawnienia budowlane to ja zachęcam do skorzystania z aplikacja uprawnienia budowlane na telefon na ios to pomoc w nauce. To naprawdę ułatwia i pozwala zdać egzamin bardzo szybko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum