Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

żeglarstwo

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bonero



Dołączył: 16 Kwi 2021
Posty: 2475

PostWysłany: Czw Lut 02, 2023 10:19 am    Temat postu: żeglarstwo Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia mogę Wam polecić wspaniałe doświadczenia jakie wyniosłam z kursu żeglarstwa jaki odbyłam przy współpracy z https://lazyjack.pro/index.html. Szkołę tworzą przyjaciele o ogromnym zamiłowaniu do żeglarstwa i jeszcze większym doświadczeniu w temacie. Dzięki ich pełnemu zaangażowaniu możecie być pewni ze zostaniecie potraktowani całkowicie indywidualnie a szkolenie przyniesie oczekiwany efekt. Dużym plusem jest również ich wspaniała atmosfera jaka tworzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MalyTurysta



Dołączył: 10 Sty 2024
Posty: 56

PostWysłany: Sob Mar 09, 2024 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj natrafiłam na naprawdę interesujący artykuł na stronie https://sailservice.pl/zaglownia/blog/jak-zamawiac-zagle-cz1-b30.html który szczegółowo omawia proces zamawiania żagli. Autor przedstawił wiele cennych informacji, które pomogą mi zrozumieć, na co zwracać uwagę przy takim zakupie. Polecam go każdemu miłośnikowi żeglarstwa! Apropos, czy ktoś z was może polecić inne równie pasjonujące artykuły związane z żeglarstwem? Chętnie rozwijam swoją wiedzę w tej dziedzinie i cieszę się każdą rekomendacją!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum