Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poszukuje domeny, gdzie najlepiej?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atrakcja



Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 131

PostWysłany: Sob Cze 29, 2019 3:09 pm    Temat postu: Poszukuje domeny, gdzie najlepiej? Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich! poszukuje dobrej domeny pod sklep online. macie jakies doswiadczenia w tym temacie? widzialam, ze nazwa.pl ma dobra oferte, ale cenowo sa drozsi niz konkurencja. co myslicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klopsik



Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 69

PostWysłany: Sob Cze 29, 2019 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

są drozsi to fakt ale są na rynku od ponad 20 lat i maja najlepsza jakosc. ja kiedys chcialam zaoszczedzic i wzielam pakiet roczny u innego dostawcy i ciagle narzekalam.. teraz na nazwie mam duzo lepiej a i infolinia jest spoko bo pomogli mi sie przeniesc bezproblemowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kola



Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 87

PostWysłany: Sro Lip 03, 2019 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sumie jakiś rok temu przeniosłem się do https://az.pl/domeny/domena-io/ - poprzednia firma robiła ciągle jakies problemy. A tu wszystko jest ok i nie planuje zmieniać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzula12



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 523

PostWysłany: Sob Lip 24, 2021 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo często korzysta się z portali społecznościowych Jak się nimi prawidłowo posługiwać możecie sprawdzić na stronę https://www.excelo.pl/technologia/jak-wylogowac-sie-z-messengera to tutaj jest blog a w nim artykuły które dotyczą prowadzenia działalności ale też reklamy i technologii. Jest tam wiele ciekawostek i pomocnych informacji. Poczytajcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77



Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 523

PostWysłany: Wto Sie 30, 2022 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę https://enicom.pl , na której znajdziecie ofertę profesjonalnej firmy zajmującej się outsourcingiem IT, wdrażanie IT, produkcją oprogramowania i hostingiem IT. Są to eksperci w swojej branży, którzy z pewnością będą w stanie Wam pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lili



Dołączył: 07 Lis 2022
Posty: 43

PostWysłany: Wto Lut 21, 2023 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby posiadać stronę internetową, trzeba najpierw wybrać hosting. W końcu strona ma wpływ na rozwój firmy i jej stabilizację. Znalazłam ofertę Forpsi. Mają teraz promocję i za 5 zł miesięcznie można dostać 100 GB przestrzeni na stronę. Zawartych jest 100 skrzynek e-mail o rozmiarze 1 GB, maksymalny to 10 GB. Otrzymacie też backup i 5 subdomen. Warto postawić na dobrego dostawcę, żeby go nie zmieniać. Pełna oferta jest tutaj https://www.forpsi.pl/webhosting/easy/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agile



Dołączył: 21 Lut 2023
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lut 21, 2023 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na hostingach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum