Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

przedszkole językowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bonero



Dołączył: 16 Kwi 2021
Posty: 2637

PostWysłany: Czw Gru 16, 2021 11:43 am    Temat postu: przedszkole językowe Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://krainamagii.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Manka



Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 74

PostWysłany: Czw Gru 16, 2021 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście mnie to przekonuje, też do takiego zapisałam córeczkęSmile Fajnie tak wprowadzany jest angielski, w przyjemnej formie. Te Vizje Morena mogę też polecić za wiele innych rzeczy, w każdym aspekcie te przedszkole świetnie się sprawdziło. Dlatego też polecam prywatne placówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naer



Dołączył: 16 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Gru 16, 2021 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba uczyć dzieci od najmłodszych lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artur_78



Dołączył: 16 Gru 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw Gru 16, 2021 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, dzieci najszybciej uczą się języków obcych gdyż są bardzo chłonne na wiedzę Smile
_________________
https://autozlomrenomet.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onki8992



Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 540

PostWysłany: Sro Lut 02, 2022 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto takie wybrać - im wcześniej dziecko uczy się języków, tym lepiej. Na stronie: https://nerdownia24.pl/nauka/czy-muzyka-moze-pomoc-w-nauce-jezyka-angielskiego znalazłam wpis o tym jak muzyka wpływa na naukę języka. To bardzo ciekawy wpis, który może Ci bardzo pomóc w przyszłości Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Izzonda



Dołączył: 07 Lip 2021
Posty: 19

PostWysłany: Pon Lut 14, 2022 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie jak dzieci już tak szybko mogą się uczyć angielskiego, bo raczej tu angielski wchodzi tylko w grę tak myślę. Ja sama chętnie bym skorzystała i robiłam małe rozeznanie w okolicy. Te Vizja Wawer ma bardzo dobre opinie i na pewno tu zapiszę moją córkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł85



Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 350

PostWysłany: Pon Lut 14, 2022 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie że to dobry pomysł aby puścić swoje dziecko do takiego przedszkola? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Manka



Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 74

PostWysłany: Pon Mar 14, 2022 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł trafiony:) Jeżeli chodzi o naukę to jest wiele przedmiotów, które się nie przydadzą później w życiu, jednak według mnie języki zawsz się przydadzą, czy to w pracy, czy też w wielu innych sytuacjach. Przedszkole językowe jak Te Vizja Okopowa to z pewnością świetny pomysł, również Te Vizja to podstawówka i liceum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melli3



Dołączył: 09 Gru 2020
Posty: 73

PostWysłany: Sob Mar 26, 2022 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te Vizja pod tym kątem sprawdza się super to muszę przyznaćWink Nauka jest w bardzo przyjemnej, łatwo przyswajalnej formie i też dzięki temu dzieci chcą się uczyć. Tak to powinno wyglądać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ancient



Dołączył: 27 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Mar 27, 2022 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto uczyć dzieciaków od małego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77



Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 523

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2022 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto w dzisiejszych czasach uczyc się języków obcych. Czy wiecie jakie przedmioty szkolne najbardziej przydają się w życiu? Polecam Wam sprawdzić stronę http://intbau.eu/szkolne-przedmioty-najbardziej-przydaja-sie-zyciu/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darma



Dołączył: 30 Maj 2023
Posty: 11

PostWysłany: Wto Maj 30, 2023 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest zapisać dziecko do przedszkola językowego. Maluch od początku będzie obcował z językiem i sie go uczył. Fajnie to wygląda w przedszkolach Tequesta w Warszawie, gdzie dzieci uczą się angielskiego i hiszpańskiego Smile To mega wpływa na rozwój dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum