Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy macie problemy ze wzrokiem?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adrian77



Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 522

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2023 12:45 pm    Temat postu: Czy macie problemy ze wzrokiem? Odpowiedz z cytatem

Zauważyłem pogorszenie wzroku w moim przypadku, jakiego okulistę możecie mi polecić w Krakowie? Potrzebuje pomocy specjalisty, ponieważ zdrowie jest najważniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzula12



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 514

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2023 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej Voigt Klinika Oka w Krakowie, która posiada bardzo szeroki zakres świadczonych usług, w tym np. Korekcja starczowzroczności . Sam niejednokrotnie korzystałem z ich usług i nigdy nie było najmniejszego problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucek



Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 246

PostWysłany: Nie Maj 14, 2023 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli miałbym dać ci jedną radę, to jeśli masz dość noszenia soczewek kontaktowych i okularów korekcyjnych, możesz rozważyć korektę wzroku. Na rynku jest wielu gabinetów oferujących tego typu zabiegi. Na przykład Optegra Warto skontaktować się z nimi osobiście, aby uzyskać więcej informacji. Nie będziecie żałować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
onki8992



Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 539

PostWysłany: Sob Cze 10, 2023 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku problemów ze wzrokiem warto szybko reagować, aby stan wzroku się nie pogarszał. Myślę, że w takim wypadku warto zdecydować się na badanie wzroku pod adresem: https://okulista-strzodowie.pl/ . Tutaj można też wybrać sobie okulary korekcyjne. To jest duża oszczędność czasu i pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pistacja



Dołączył: 04 Kwi 2023
Posty: 194

PostWysłany: Czw Cze 15, 2023 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laserowa korekcja wzroku to zbawienie dla wielu osób w szczególności dlatego, że wesele nie jest tak wygórowana. Jeśli tak jak ja macie obawy związane z laserową korektą wzroku to tego typu treści https://vidiummedica.pl/laserowa-korekcja-wzroku/femtolasik/ warto sobie przyjrzeć Przed podjęciem decyzji. Moim zdaniem to odpowiednia strona do doszkolenia się w tej kwestii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danuśka22



Dołączył: 30 Lip 2022
Posty: 465

PostWysłany: Pon Lip 17, 2023 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie wiele osób ma problemy ze wzrokiem i dlatego warto regularnie je badać. Odwiedź witrynę https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/prezbiopia a dowiesz się wiele na temat schorzeń oczu i możliwości korekcji. Ponadto strona pomoże dobrać odpowiednie soczewki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tysia



Dołączył: 28 Cze 2022
Posty: 222

PostWysłany: Wto Sie 01, 2023 4:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy nowoczesnych metodach to ryzyko skutków ubocznych jest nieduże, zresztą o plusach i minusach na pewno każdy pacjnt jest dokładnie poinformowany. A taka laserowa korekcja wzroku warszawa to naprawdę świetna opcja!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam556



Dołączył: 10 Sie 2023
Posty: 205

PostWysłany: Pią Sie 25, 2023 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainteresowanym tematem mogę polecić usługi, z których sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli macie problemy ze wzrokiem lub chcecie sprawdzić swój wzrok, to polecam Wam sprawdzić usługi Voigt Klinika Oka Kraków, która specjalizuje się m.in. w laserowa korekcja wzroku gdzie najlepiej forum .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
samita



Dołączył: 25 Sie 2023
Posty: 4

PostWysłany: Pią Sie 25, 2023 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój wzrok niestety od zawsze był słaby a z wiekiem jest coraz gorzej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laluniaa



Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 473

PostWysłany: Pią Lis 03, 2023 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety jak chodzi o mnie, to mam problem ze wzrokiem. Dokładniej piszą nie widzę dobrze z daleka, dlatego muszę nosić produkty korekcyjne. Właśnie znalazłam firmę Vision Express , która oferuje świetne soczewki precision1 , ale i również solidne oprawki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum