Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zioła na włosy, skórę i paznokcie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dominik332



Dołączył: 17 Cze 2021
Posty: 992

PostWysłany: Czw Gru 08, 2022 7:56 am    Temat postu: Zioła na włosy, skórę i paznokcie Odpowiedz z cytatem

Na ten temat warto przeczytać artykuł https://rudaslaska.com.pl/is,ziola-na-wlosy-skore-i-paznokcie,270925,1499521.html . Ja ten artykuł przeczytałem bardzo dokładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli0390



Dołączył: 30 Sty 2022
Posty: 214

PostWysłany: Wto Gru 20, 2022 1:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię zadbane i naturalne paznokcie. Jakiś czas temu niestety dosyć mocno się one osłabiły, a ja postanowiłam zacząć działać. Świetne efekty przyniósł Eveline Med+ olejek wcierka. Mimo, że moje paznokcie już odrosły i są mocne, wciąż ją stosuję, bo podoba mi się, że paznokcie są w rewelacyjnej kondycji.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wrotka



Dołączył: 20 Gru 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 20, 2022 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja słyszałam kiedyś że moczenie paznokci w oleju bardzo dobrze na nie wpływa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mentosek



Dołączył: 01 Gru 2022
Posty: 347

PostWysłany: Pon Cze 19, 2023 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o paznokcie i ich przedłuzanie to ja osobiście polecam transparentne formy do przedłużania paznokci od https://beautiona.pl/pol_m_Manicure_Akcesoria-do-manicure_Szablony-formy-i-tipsy-677.html nie są drogie coś koło 6 zł za całą rolkę. Tylko trzeba poćwiczyć apexy i ogólnie budowę paznokcia żeby jakieś potworki nie powychodziły Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vince.willms



Dołączył: 27 Gru 2023
Posty: 1
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Gru 27, 2023 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dobry pomysł, aby o zdrowie naszych włosów, skóry, czy paznokci zadbać od wewnątrz. Nie wiem, czy wiecie, ale np. selen ma działanie spowalniające procesy starzenia w obrębie tkanek skórnych. Suplementacja tego składnika odżywczego wpływa na jędrność naszej skóry i wygładzenie zmarszczek.
_________________
Zdrowe włosy, skóra i paznokcie - co warto suplementować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mentosek



Dołączył: 01 Gru 2022
Posty: 347

PostWysłany: Wto Sty 23, 2024 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio natknęłam się na stronę https://perukisklep.pl/peruki-bialobrzegi/ i pomyślałam, że to może być interesujące dla ciebie. Znajdziesz tam różne rodzaje peruk, które mogą być przydatne, jeśli szukasz czegoś specyficznego w Białobrzegach. Zobacz, czy ich oferta odpowiada na twoje poszukiwania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum