Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Automatyczna skrzynia, a wykonanie regeneracji - gdzie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JacekMyk



Dołączył: 05 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Wto Lis 09, 2021 3:47 pm    Temat postu: Automatyczna skrzynia, a wykonanie regeneracji - gdzie? Odpowiedz z cytatem

Witam!
Chciałbym zapytać Was gdzie w woj. mazowieckim warto wykonać naprawę automatycznej skrzyni biegów ponieważ w moim Audi A3 pojawiło się szarpanie, ale i przeciąganie biegów. Nie wiem co z tym zrobić, pomożecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Onka



Dołączył: 09 Lis 2021
Posty: 43

PostWysłany: Pią Lis 12, 2021 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii tutaj jednak warto będzie na pewno odezwać się do serwisu Auto Józefów. Przede wszystkim profesjonalne wsparcie obsługi, od początku rzetelne podejście do klienta i oczywiście rozsądne ceny z dobrymi warunkami gwarancyjnymi na rok i to bez limitu kilometrów co jednak miało dla mnie duże znaczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vizok33



Dołączył: 10 Lis 2021
Posty: 344

PostWysłany: Nie Lis 14, 2021 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jednak szukając profesjonalnego wsparcia w zakresie przeprowadzonych napraw automatów w okolicy Warszawy co do których można liczyć na rozsądne ceny, pełne wsparcie obsługi i jednocześnie jasne warunki gwarancyjne obejmujące całą skrzynię to na pewno warto wziąć pod uwagę Auto Józefów. Jak do tej pory są zdecydowanie niezawodni, więc tutaj też nie zamierzam nic zmieniać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JacekMyk



Dołączył: 05 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Pon Lis 15, 2021 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to super, dzięki wielkie za informacje! Na pewno sprawdzę i zobaczymy co z tego u mnie wyjdzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anton32



Dołączył: 21 Lis 2021
Posty: 29

PostWysłany: Nie Gru 05, 2021 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście mam bardzo dobre zdanie na temat serwisu Auto Józefów i to zdecydowanie najlepszy wybór w okolicy Warszawy. Warto wcześniej nawet zajrzeć na ich stronę i dowiedzieć się więcej jak działają i od razu kontakt do obsługi. Według mnie dobry stosunek jakości do ceny oraz z zachowaniem terminowości przeprowadzonych prac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azaki



Dołączył: 05 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Nie Gru 05, 2021 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę ręczną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Onka



Dołączył: 09 Lis 2021
Posty: 43

PostWysłany: Sro Gru 22, 2021 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak udało się już podjąć ostateczną decyzję? Jeżeli tak, to z pomocy jakiego serwisu skorzystaliście i czy skrzynia wróciła do pełnej sprawności?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrzesiekM



Dołączył: 06 Sty 2022
Posty: 13

PostWysłany: Czw Sty 06, 2022 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że jednak poszukiwania specjalistów w zakresie serwisów od automatycznych skrzyń biegów zwrócić uwagę na Auto Józefów. Profesjonalizm obsługi, duże możliwości i pewność, że naprawa będzie wykonania poprawnie co najważniejsze z roczną gwarancją bez limitu kilometrów co także świadczy o ich podejściu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilSel



Dołączył: 06 Gru 2021
Posty: 23

PostWysłany: Pią Lut 04, 2022 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry kierunek jeżeli szukacie porządnego serwisu w którym będziecie mogli zrobić porządnie automatyczne skrzynie biegów zarówno od lekkich poprawek, uszczelniania, ale również wymiany oleju, czy dużych poprawek skrzyni. Mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję i jednak auto wróci do odpowiedniego stanu wraz z dobrymi warunkami gwarancyjnymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperSes



Dołączył: 07 Mar 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pon Mar 07, 2022 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej mogę się zgodzić na temat Auto Józefów, robiliśmy u nich zarówno dynamiczną wymianę oleju, jak i regenerację. Zawsze fachowo, konkretnie i na rozsądnych warunkach cenowych no i oczywiście duży plus za naprawdę niezłe warunki gwarancyjne obejmujące całą skrzynię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chaber



Dołączył: 07 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 07, 2022 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też preferuję ręczną skrzynię biegów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum