Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

panele słoneczne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bonero



Dołączył: 16 Kwi 2021
Posty: 2595

PostWysłany: Wto Lis 16, 2021 3:03 pm    Temat postu: panele słoneczne Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie sprawdzonego sprzedawcy paneli słonecznych i innych niezbędnych elementów do instalacji fotowoltaicznej to warto sprawdzić ofertę na stronie https://suntrack.pl/143-panele-sloneczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maxymilian



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 541

PostWysłany: Sob Lis 05, 2022 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że cały czas takie rozwiązania są bardzo popularne i na pewno dobrze jest również wiedzieć coś więcej o samym magazynowaniu energii słonecznej. Na pewno bardzo dobrze o tym wspomniano w https://www.fox360.net/pl/mezczyzna/praktyczne-informacje-o-magazynowaniu-energii-slonecznej.html i jestem przekonany, że taka wiedza jest również ciekawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77



Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 523

PostWysłany: Sob Lis 05, 2022 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy według Was obecnie opłaca się inwestować w instalację fotowoltaiczną?

airmax Opole
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bless



Dołączył: 06 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lis 06, 2022 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nadal się opłaca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lotka



Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 44

PostWysłany: Sob Gru 10, 2022 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie że się opłaca! a fachowcy z firmy polenergia fotowoltaika, nie tylko zamontują instalacje ale i zrobią audyt pomontażowy, taka instalacja to nie jest prosta sprawa, trzeba widzieć co i jak dopasować żeby to sprawnie działało, przy czym dobór paneli też nie jest bez znaczenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atrakcja



Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 131

PostWysłany: Sob Sty 14, 2023 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi znajomy polecal firme https://passive-instal.pl/ ktora u niego zakladala panele Smile juz troche czasu minelo od instalacji a on dalej dobrze wspomina ta wspolprace ze wzgledu na wysoki poziom obslugi klienta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fring



Dołączył: 14 Sty 2023
Posty: 1

PostWysłany: Sob Sty 14, 2023 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile taka instalacja kosztuje bez dotacji?
_________________
hokery kuchenne vintage
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronka



Dołączył: 05 Gru 2022
Posty: 27

PostWysłany: Sro Lut 15, 2023 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze wart pytać w firmie ,która zajmuje sie takim montażem. Znajomi korzystali z usług https://www.polenergia-pv.pl/ to firma, która zajmuje się montażem paneli fotowoltaicznych, jak i pomp ciepła. Mają duże doświadczenie i z pewnością udzielą wszelkich potrzebnych informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jast.prudence



Dołączył: 18 Gru 2023
Posty: 4
Skąd: Piotrków Tryb.

PostWysłany: Pon Gru 18, 2023 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydując się na instalację paneli słonecznych dobrze jest wziąć przede wszystkim pod uwagę to, aby wybrane przez nas panele fotowoltaiczne wyróżniały się wysoką jakością podzespołów, modułów i osprzętu. Panel fotowoltaiczny o wysokiej jakości będzie efektywniej przetwarzał energię słoneczną na prąd elektryczny. W końcu to nic nowego, że wydajność modułów fotowoltaicznych zazwyczaj rośnie wraz z jakością użytych materiałów i technologii produkcji. Jeśli ktoś z was chciałby poszerzyć swoją wiedzę w tym temacie, to natrafiłem na taki artykuł - https://joblife.pl/roznosci/hurtownia-fotowoltaiki-kto-moze-skorzystac-z-oferty-oze/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qrosenbaum



Dołączył: 18 Gru 2023
Posty: 4
Skąd: Giżycko

PostWysłany: Pon Gru 18, 2023 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was korzystał z obecnych dofinansowań?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parlam



Dołączył: 31 Paź 2022
Posty: 21

PostWysłany: Pon Sty 22, 2024 2:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panele jak najlepszego producenta, im lepsza jakość tym większa produkcja z poszczególnych paneli. Najlepiej doradzić się fachowców, oni będą wiedzieć w jaki panel warto zainwestować. Firma https://fiberlink.pl/fotowoltaika/magazyn-energii/ może zaproponować również zakup magazynu energii, przysługują na nie większe dotacje a taki magazyn pozwala na generowanie jeszcze wyższych oszczędności na rachunkach za prąd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laluniaa



Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 476

PostWysłany: Pią Lut 02, 2024 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mnie przykładowo zainteresowała pompa ciepła split i tak sobie myślę, że chyba na nią się zdecyduję. Słyszałam w ogóle, że po pompy ciepła najlepiej się zgłosić do firmy NOXA - kojarzycie? Możecie coś więcej napisać mi na ich temat? Czy warto się zdecydować na ich usługi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum