Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy z matematyką.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WeigelP



Dołączył: 02 Lut 2022
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lut 02, 2022 8:05 pm    Temat postu: Problemy z matematyką. Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, mój syn ma zbliżający się egzamin z matematyki, ale ma z nim spore problemy i chciałby uzyskać pomoc. Jak mogę to zrobić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TeddyBear



Dołączył: 02 Lut 2022
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lut 02, 2022 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalezienie dobrego korepetytora to naprawdę duże wyzwanie Dla dziecka chcesz tego, co najlepsze. Dlatego mogę Ci doradzić świetnego korepetytora z matematyki z https://buki.org.pl/korepetycje/matematyka/kielce/ Na stronie możesz również znaleźć korepetytora z dowolnego przedmiotu. Podoba mi się, że możesz wziąć lekcję próbną i zdecydować, czy lubisz tego korepetytora czy nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WeigelP



Dołączył: 02 Lut 2022
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lut 02, 2022 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za radę. To naprawdę bardzo dobry pomysł. Mam nadzieję, że pomoże to mojemu dziecku lepiej zrozumieć matematykę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77



Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 523

PostWysłany: Sro Cze 28, 2023 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepszym rozwiązaniem są korepetycje indywidualne. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę http://centrumkorepetycji.pl , na której znajdziecie ofertę centrum korepetycji w Zielonej Górze, które prowadzi korepetycje online, korepetycje z dojazdem i korepetycje stacjonarne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum