Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna forumnet.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyposażenie do kuchni - zlewozmywaki i baterie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JacekMyk



Dołączył: 05 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Pią Lis 05, 2021 3:09 pm    Temat postu: Wyposażenie do kuchni - zlewozmywaki i baterie Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Szukam dobrej jakości wyposażenia do kuchni, a przede wszystkim zależy mi teraz na znalezieniu ładnej i dobrze wykonanej baterii i zlewozmywaka. Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Onka



Dołączył: 09 Lis 2021
Posty: 43

PostWysłany: Sro Lis 10, 2021 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co tutaj akurat myślę, że warto abyście jednak sprawdzili sobie ofertę przygotowaną przez LazienkaPlus, według mnie to jeden z lepszych sklepów online w którym będziecie mogli kupić zarówno wyposażenie łazienkowe, jak i baterie oraz zlewozmywaki w nowoczesnym wydaniu My wybraliśmy Laveo Trzynastka https://www.lazienkaplus.pl/pl/zlewozmywaki-z-bateria,23,327,c/ bo jeszcze złapaliśmy mega dobrą promocje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vizok33



Dołączył: 10 Lis 2021
Posty: 342

PostWysłany: Sro Lis 17, 2021 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pełni się zgadzam, że łazienka i kuchnia to duże wyzwanie bo jednak ciężko wszystko idealnie dobrać oraz dopasować pod konkretne wymagania od strony stylu i funkcjonalności. Dobrym sklepem online z takim wyposażeniem jest właśnie wspomniany LazienkaPlus.pl można dobrać armaturę, grzejniki, płytki, czy również meble w najnowszych trendach. Obsługa pomocna, dostawa też bezproblemowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzula12



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 523

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamierzacie przeprowadzić remont mieszkania? Wiecie co zrobicie ze starymi meblami? Polecam Wam wywóz mebli warszawa , jest to firma zajmująca się profesjonalnie wywozem zużytych mebli. Więcej informacji znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JacekMyk



Dołączył: 05 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Pon Lis 22, 2021 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za informacje, na pewno zerknę! Zobaczymy co uda nam się wybrać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Onka



Dołączył: 09 Lis 2021
Posty: 43

PostWysłany: Czw Lis 25, 2021 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak udało się już coś pięknego znaleźć, jeśli tak to koniecznie dawaj nam znać jak poszukiwania i kompletowanie wyposażenia. Tym bardziej, że teraz rozpoczynają się mega dobre promocje na Black Firday
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barczyk



Dołączył: 25 Lis 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lis 25, 2021 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawa oferta, dzięki za polecenie
_________________
ubrania damskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JulekaP.



Dołączył: 18 Paź 2021
Posty: 68

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam zlew, baterie i do tego wmontowany w blat dozownik na mydło, bardzo praktyczne rozwiązanie, ale wszyscy znajomi ciągle się dziwią jak to u nas widzą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Endru4141



Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 5

PostWysłany: Pią Gru 03, 2021 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat każdy potrzebuje czegoś innego w kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Manka



Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 74

PostWysłany: Nie Gru 12, 2021 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troszkę rzeczy się tu znajdzie, które trzeba będzie kupić. Meble, duże AGD, także i te mniejsze urządzenia. Niewątpliwie ekspres do kawy każdemu się przyda, w każdej kuchni musi się znaleźć. Co do takich sprzętów to Ekspres De'Longhi DINAMICA PLUS ECAM 370.70.B z pewnością zda egzamin przygotowując pyszne kawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77



Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 523

PostWysłany: Wto Gru 21, 2021 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Jeżeli szukacie oferty sprawdzonego sklepu internetowego z meblami to polecam Wam sprawdzić fotel z masażem oraz inne produkty z ich oferty. Sam zakupiłem sobie taki fotel i jestem zachwycony jego wykonaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bunia91



Dołączył: 29 Lis 2021
Posty: 185

PostWysłany: Pon Sty 17, 2022 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A okap do kuchni wybrałaś? Jesli nie to polecam okapy Ciarko Design. Sama mam okap tej marki - podszafkowy. Lepiej mieć okap w kuchni. Bez niego w całym domu będzie czuć zapachy w kuchni. Poza tym zaparowane okna i wilgoć na ścianach to nic przyjemnego. Przerabiałam to w starym mieszkaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
sandra



Dołączył: 20 Maj 2021
Posty: 211

PostWysłany: Nie Sty 30, 2022 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zlewozmywak i baterie to nie wszystko, w kuchni się gotuje i potrzebne są odpowiednie sprzęty jak np. wyciskarka kuvings . To mój najnowszy zakup i bardzo sobie chwalę, bo dzięki niej mogę teraz codziennie spożywać pełnowartościowe soki owocowo-warzywne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli0390



Dołączył: 30 Sty 2022
Posty: 212

PostWysłany: Wto Lut 01, 2022 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam spory problem z domyciem szklanek i kubków. Piję bardzo dużo różnych herbat i na wszystkim zostaje mi osad. Znalazłam w sumie wskazówki na stronie https://czysty-zysk.com/osad-z-herbaty-na-kubku/ i przyznam szczerze, że na pewno sprawdzę, bo już nie mam żadnych pomysłów, a nie chcę wymieniać wszystkich naczyń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Burn



Dołączył: 12 Lut 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lut 12, 2022 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić coś co w każdej kuchni musi się znaleźć, czyli naczynia do gotowania - garnki, patelnie, brytfanny i tak dalej, to polecam kliknąć tutaj https://bestpan.pl/product-category/garnki/ - mają najlepsze garnki indukcyjne, polecam zerknąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forumnet.forumoteka.pl Strona Główna -> Strona główna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum